O Banka, 100 Bin TL'ye Kadar Krediyi Herhangi Bir Şart Sunmadan Kefilsiz Veriyor

100.000 TL'ye kadar nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlara Şekerbank tarafından bomba gibi bir kampanya haber geldi.

Büyütmek için resme tıklayın

O Banka, 100 Bin TL'ye Kadar Krediyi Herhangi Bir Şart Sunmadan Kefilsiz Veriyor. 100.000 TL'ye kadar nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlara Şekerbank tarafından bomba gibi bir kampanya haber geldi.

Şekerbank resmi internet hesabı üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre hep 100 bin TL'ye varan kredi kampanyası an itibariyle başladı. Kefilsiz bir şekilde herhangi bir koşul öne sürme den sunulacak bu krediler de isteyen kişiler, aylık ödeme yapmadan da geri ödemelerini yapabilir. Şekerbank, verilecek bu kredi kampanyasının detayları ile ilgili bütün her şeyi resmi internet sayfası üzerinden yayınladı.

Şekerbank 100.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi müracaat işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, banka şubelerine giderek gelir belgesi ve kimlik kartları ile beraber müracaat işlemlerini yapabiliyor. Şekerbank Genel Müdürlüğü tarafından onay verilen kredi, dönüş olarak sms ile yapılacak. Ayrıca 100.000 TL'ye kadar nakit kredinizi kullanacak olmanız durumunda 36 aylık vade seçeneği ile bu krediyi kullanmanız çok daha avantajlı hale gelecektir.

Kredi onayı aldıktan hemen sonra 100.000 TL'ye kadar bu krediyi 36 aylık vade seçeneği ile kullanmanız halinde dilerseniz 3 ayda bir ödeme avantajı da sizlere sunulacak. Böylece aylık ödeme gerçekleştirmeden 3 aylık periyotlar şeklinde ödemeleri yapabilirsiniz. Şekerbank üzerinden verilecek bu kredi kampanyasından faydalanacaksanız Şekerbank, özellikle de dijital kanallar üzerinden müşterisi olan vatandaşlara çok daha avantajlı paketler sunuyor.

# kredi

13 Nis 2022 - 18:35 - Ekonomi