QNB Finansbank Açıkladı! SMS Atarak Başvuru Yapanlarda Şart Olmadan 40.000 TL Ödeme Verilecek

QNB Finansbank Açıkladı! SMS Atarak Başvuru Yapanlarda Şart Olmadan 40.000 TL Ödeme Verilecek. QNB Finansbank üzerinden sizlerde hemen başvuru yaparak nakit kullanın...

Büyütmek için resme tıklayın

QNB Finansbank Açıkladı! SMS Atarak Başvuru Yapanlarda Şart Olmadan 40.000 TL Ödeme Verilecek. QNB Finansbank yaptığı resmi açıklamada kredi almak isteyenlere hemen sonuç verileceği yeni kredi nakit kampanyasını duyurdu! Nakit ihtiyacı olan kişiler için başlatılan bu kampanyada başvuru yapacak olan kişilere hemen sonuç verilmektedir.

Nakit kredi kullanacak olan kişiler, 5 dakika içinde kredi sonucunu SMS atarak öğrenecek ve onay alırsa da yine aynı gün içinde kredi kullanımını yapacaktır. Nakit kredi kullanacak olan kişilere bankalar hemen işlem yapabilmesi için banka kredi puan skoru uygun olması gerekiyor.

QNB Finansbank 1100 ve üzerinde kişilerin kredi notu uygun görüyor ve bu kişilere hemen sonuç veriyor. 18 yaşından büyük olan ve TC vatandaşı olan kişiler bu kredileri alabileceklerdir. Şartlara uygun olduğunuzu biliyorsanız hemen QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu yapabilirsiniz. 

QNB Finansbank Başvuru!

QNB Finansbank üzerinden nakit kredi başvurusu yapacak olan kişilere SMS imkanı sunuluyor. SMS ile başvuru yapacak olan kişiler TC Kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atabilirler. 5030 numarasına attığınız mesaj ile birlikte 5 dakika içinde kredi sonucunu görebileceksiniz. 5030 numarası haricinde QNB Mobil uygulaması üzerinden de internet bankacılığı kredisi alabilirsiniz. 40.000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde banka 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak nakit kredi imkanı sunacaktır. QNB Finansbank şubeleri, ATM'leri ve müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de dilediğiniz zaman başvurunuzu yapabilirsiniz. En düşük faizlerle sizlere kredi imkanı sunulmaktadır. 

13 Nis 2022 - 23:18 - Ekonomi