Akbank hesabı olan kişilere duyuru yapıldı! 33000 TL kimlik numaranıza göre verilecek

Akbank hesabı olan kişiler 33 bin TL'ye kadar bu banka üzerinden nakit kullanabilecek.

Akbank yapmış olduğu kampanya duyurusunda vatandaşlara 33 bin TL'ye kadar nakit vereceğini açıkladı. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlem yapacak olan vatandaşlar 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda vatandaşlar 5 dakika içerisinde bu banka üzerinden kredi kullanabiliyor. Akbank son yapmış olduğu kampanyada özellikle Kredi kullanacak olan vatandaşların kendi Bankası üzerinde hesabı olması durumunda Akbank direkt uygulaması üzerinden düşük faiz ve masrafsız olarak Kredi vereceğini açıkladı. 

Akbank ayrıca vatandaşlara 33 bin TL'ye kadar nakit kredi verirken 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturmaktadır. 33000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak yapacakları bu Kredi kampanyasında banka şubelerine gitmeden de işlemlerini gerçekleştirebilecek. 

Akbank 33000 TL ödeme nasıl alınır? 

Akbank üzerinden başlatılan Bu kampanyada 33 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde Kredi sonuçlarını öğrenebilecekleri kampanyaya katılmak için başvurularını hızlı bir şekilde yapabilecek. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar 33000 TL ödeme almaları durumunda hızlı bir şekilde Bankaya kredi onayı verecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvuru yapabileceğiniz bu Kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapabilmeleri için Akbank direkt uygulamasını kullanması gerekiyor. 

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını yazarak 4425 numarasına göndermeleri durumunda bu bankadan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacak ve sonucunu da 5 dakika içerisinde öğrenecek. 33 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanmanız durumunda banka sizlere 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu verecek onay almanız durumunda da hemen Hesabınıza parayı yatıra bileceksiniz. 

33 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusunda bulunacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilecekleri bu Kredi kampanyasında ayrıca 90 gün ertelemeli olarak ek taksit ödemesinde işlem yapabilir. Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlar bireysel ihtiyaç kredisi olarak bu krediyi alabiliyor. 

14 Nis 2022 - 18:20 - Ekonomi