İş Bankası 144.000 TL'ye Kadar 0.49 Faiz Oranları ile Nakit Vereceğini Duyurdu!

İş Bankası'tan emekli ve çalışanlara anında kredi uygulaması kampanya ve promosyonlarla duyuruldu. Emekli ve çalışanlara 0.49 faiz oranından verilecek kredi miktarı ise oldukça yüksek.

Büyütmek için resme tıklayın

İş Bankası'tan emekli ve çalışanlara anında kredi uygulaması kampanya ve promosyonlarla duyuruldu. Emekli ve çalışanlara 0.49 faiz oranından verilecek kredi miktarı ise oldukça yüksek.

İş Bankası çalışanlara ve emekli olanlara, 144 bin TL'ye kadar 0.49 faizden kredi verilebileceğini duyurdu. İş Bankası üzerinden çalışan ve emekli maaşı alan kişiler, 144 bin TL'ye kadar 0.49 faiz oranı ile kampanyalı kredileri kullanabilecek. Üstelik bu krediler 36 aya varan vade seçeneği ile gündeme geldi. Bugün itibari ile başvuruları açılan yüksek meblağ kredi için bazı şartlar mevcut.

İş Bankası kendi bankasından emekli olan veya çalışanlara vereceği bu kredide belirtilen şartların taşınması durumunda bu krediler ödenecek ve verilecek olan 144 bin TL'ye kadarlık meblağda kullanıcı dostu uygulamalar yapılacak. 50.000 TL üzerinde kredi kullanmak isteyen kişilerden 24 aya varan vade ile geriye kredi kullanımı sağlayacaktır. İş Bankası, 50.000 TL’nin altında kredi kullanmak isteyen kişilere ise 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi imkanı tanımaktadır. İş Bankası’tan kredi kartı veya kredi başvurusu yapabilecek kişilerin banka prosedürlerine uygun olmaları durumunda kredileri kullanabilecekleri imkanlar sağlanacaktır.

144 bin TL Kredi Başvuru Şartları Nasıl?

İş Bankası tarafından yapılan son dakika duyurusu ile açıklanan 0.49 faizli 144 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi ya da borç kapatma kredisi başvurunun olumlu sonuçlanması halinde hızlı bir şekilde hesabınıza yatacak. Kredi başvurusu için İş Bankası şubelerine gidilmesi gerekli. Şubeden başvuru yaptıktan sonra banka, başvuru yapanları T.C. kimlik numarası üzerinden değerlendirerek sonrasında şartları sağlama durumunuza göre kredinizi kullandıracaktır.

Kredi notu 1100 puan ve üzerinde ve gelir durumu sabit olan kişilere kredi onayını, diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarının kapanması şartı ile verecek. İş Bankası’ın sunduğu bu düşük faiz oranı ve vade fırsatı için İş Bankası müşterisi olabilirsiniz. Bu sayede kredi kampanyasına katılım sağlayarak düşük faizli krediyi 36 veya 24 ay vadeli olarak planlama yapabilirsiniz. kredi kullanabilirsiniz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Kredi başvurusu için en yakın İş Bankası şubesine başvurmanız gerekir. Kredisi başvurusu yapacak İş Bankası’ın resmi sitesi üzerinden kredi ön başvuru formunu da doldurabilirsiniz.

14 Nis 2022 - 23:05 - Ekonomi