ING Bank Üzerinden Nakit Duyurusu Yapıldı! 17.000 TL Gelir Belgesiz TC Kimlik Numarasına Göre Verilecek

ING Bank üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyenler, belirli şartlar dahilinde hemen sonuç alırken, banka yeni bir sistem ile 5 dakika içinde yeni kredi onayı vereceğini de duyurdu. ING Bank üzerinden işlem yapmak isteyenler, belirli politakalara göre işlem yapacak ve kredi onayı alacaklardır. 

Büyütmek için resme tıklayın

ING Bank Müjde Verdi, 17.000 TL'ye Kadar Hemen Onay, 17.000 TL Üzerinde Gelir Belgesiz Onay Verecek. ING Bank üzerinden 17.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler için yeni bir kredi kampanyası duyuruldu. 17.000 TL'ye kadar hemen onay alacağınız bu kredilerde banka yüksek limitli kredi onayıda verecek. ING Bank üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyenler, belirli şartlar dahilinde hemen sonuç alırken, banka yeni bir sistem ile 5 dakika içinde yeni kredi onayı vereceğini de duyurdu. ING Bank üzerinden işlem yapmak isteyenler, belirli politakalara göre işlem yapacak ve kredi onayı alacaklardır. 

ING Bank'tan Hızlı Kredi Onayı

ING Bank 17.000 TL'ye kadar kredi vereceği müşterilerine hemen sonuç vereceğini açıkladı. ING Bank belirlenen şartlar dahilinde hemen kredi sonucu verecek ve onaylı tutarı hemen hesabınıza aktaracaktır. TC kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulama sonrasında banka hemen sizlere ne kadar kredi onayı vereceğini, faiz oranlarını ve kredi sonucunu sizlere söyleyecek. ING Bank üzerinden SMS kredi başvurusu yaparak bu kampanyaya katılabileceksiniz. ING Bank üzerinden ayrıca mobil uygulama ve bankanın resmi internet sitesine girerek de kredi başvurusu yapabilirsiniz. ING Bank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka kredi notunuz ve banka kredi sicilinizde önemlidir. 

Başvuru Şartları Nedir? Kimler Onay Alacak?

ING Bank üzerinden kredi alacak kişiler, TC vatandaşı olması gerekiyor. 18 yaşından büyük olan ve banka kredi notu 1400 ve üzerinde olan kişiler bu bankadan işlem yapabilecekler. Başvuru yaptığınızda 5 dakika içinde sizlere kredi sonucu gelecek ve bu sonuca göre hemen onay alacaksınız. ING Bank üzerinden 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli verilen bu kredilerde son yapılan açıklama sonrasında 50.000 TL üzerinde kredi alacaklar 24 ay vadeli olarak kredi alacaklardır. 

15 Nis 2022 - 00:16 - Ekonomi