Gümrüğe Takılan Son Model Telefonlar Ne Kadara Satılıyor, E-İhaleden Telefon Alma Şartları

Eski telefonunu değiştirmek ya da kendine yeni bir telefon almak isteyen kişilere müjdeli haber geldi.

Büyütmek için resme tıklayın

Gümrüğe Takılan Son Model Telefonlar Ne Kadara Satılıyor, E-İhaleden Telefon Alma Şartları. Eski telefonunu değiştirmek ya da kendine yeni bir telefon almak isteyen kişilere müjdeli haber geldi. Son model akıllı cep telefonlarını piyasanın çok altında almayı ister misiniz? Ticaret Bakanlığının e-ihale sistemine erişim gerçekleştirenler, çok uygun fiyatlar ile ilgili cep telefonu sahibi olma avantajını yakalıyor. Ticaret Bakanlığının hizmete aldığı ihale uygulamasından telefon satışı nasıl yapılıyor soru işaretiyim ihaleden nasıl telefon alınır satılır? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası haberimizde…

E-İhale İle 'Bu Fırsat Kaçmaz' Diyeceğiniz Telefon Fiyatları

Son zamanlarda hızlı bir şekilde yükselen enflasyon rakamları, yüksek döviz kurlarını da beraberinde getirildiğinde elektronik eşyaların satın alınması neredeyse imkansız hale geldi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan büyük bir kolaylık geldi ve böylelikle vatandaşlar, Ticaret Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ihale sistemine kayıt olmak suretiyle piyasada en son model cep telefonlarını çok cüzi miktarlar ile satın alabilme şansını elde edebiliyor.

E-ihaleden Telefon Alma

Ticaret Bakanlığının ihale.gov.tr adresinde cep telefonu almayı düşünmeniz halinde tam da size göre. İhale sisteminde yurt dışından getirilmiş sıfır ya da ikinci el cep telefonları gümrüğe takıldığı vakit e- ihale sistemi ile satışa sunulmaktadır. Cep telefonunu alabilmek amacıyla ihale sistemine kayıt olmanız ve İhale nezdinde belirlenmiş teminat tutarını kamu bankaları aracılığı ile yatırmış olmanız gerekir.

15 Nis 2022 - 09:09 - Ekonomi