Vakıfbank devlet destekli ödemeler yapmaya başladı! Nakit ihtiyacınızın olması yeterli

Kamu Bankası olarak faaliyet gösteren Vakıf Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamalarına göre devlet destekli bir şekilde vatandaşlara çeşitli paketler halinde oluşturulmuş kredi sunulacak.

Büyütmek için resme tıklayın

Yetişen Alır Vakıfbank Para Dağıtıyor! Üstelik 6 Ay Geri Ödemesiz! Kamu Bankası olarak faaliyet gösteren Vakıf Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamalarına göre devlet destekli bir şekilde vatandaşlara çeşitli paketler halinde oluşturulmuş kredi sunulacak.

Vakıfbank Devlet Destekli Kredi Finansman Avantajları Neler?

●     Sosyal devlet ilkesinin felsefe edilen vakıf bankası yönetiminin yapmış oldukları açıklamalara göre vatandaşların cüzi miktarda sayılabilecek (5000 TL) nakit ihtiyaçlarının karşılanması açısından yüzde sıfır oranında uygulanacak, Üstelik 36 aylık vade seçeneği de tüketicinin tercihine bırakılacak,

●     'Benim ihtiyacım daha fazla ben 5000 TL den fazla Kredi çekmek istiyorum' diyen vatandaşların Vakıfbank üzerinden 10 bin TL'den 200 bin TL'ye kadar nakit para bileceğini biliyor muydunuz?

●     10 bin TL'den başlangıç yapmak sureti ile alınacak kredi paketlerinde yüzde 1.65 oranında uygun ve cazip faiz oranı uygulanıyor.

●     Vakıfbank tarafından sunulacak kredinin taksit ödemelerinin geri ödenmesi ise çekilen kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir.

●     Bilindiği gibi Bankacılık düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre Bankalardan 50.000 TL'ye kadar kredi çekilmesi durumunda banka yönetiminin 36 aylık vade seçeneğini sunması normal karşılanırken, 50.000 TL den fazla kredi ödemelerinde ise en çok 24 ay vade seçeneği tüketiciye sunuluyor.

●     Vakıf Bankası'ndan çekilecek kredi tutarı gerek 5000 TL olsun gerek dedi 200.000 TL olsun şeklinde de ödenebilir.

15 Nis 2022 - 09:15 - Ekonomi