Emekliler İçin Para Puan Uygulaması İş Bankasında

Emekli vatandaşlar için birçok özel ve kamu bankası avantajlı seçenekler sunarak kendi bünyelerine çekmeye çalışıyor. Türkiye İş Bankası ise farklı bir uygulama ile emeklilerin dikkatini çekti. Emekli yakınını referans olarak bankaya getiren emekli vatandaşlar ve yakınları 500 TL civarı para puan hakkı elde edecektir.

Büyütmek için resme tıklayın

Emekliler İçin Para Puan Uygulaması İş Bankasında. Emekli vatandaşlar için birçok özel ve kamu bankası avantajlı seçenekler sunarak kendi bünyelerine çekmeye çalışıyor. Türkiye İş Bankası ise farklı bir uygulama ile emeklilerin dikkatini çekti. Emekli yakınını referans olarak bankaya getiren emekli vatandaşlar ve yakınları 500 TL civarı para puan hakkı elde edecektir.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Türkiye İş Bankasından emekli maaşı alan ve bir yakını içinde referans olan emekliler için yürütülen kampanyaya katılım şartları da bankanın internet sitesinde ayrıntılı olarak belirtildi. 1 Nisan ve 30 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılım sağlanması gereken kampanya için 3 yıl emekli aylığını Türkiye İş Bankasından alma onayı gerekiyor. Türkiye İş Bankasının müşterisi olan ve bir yakınını da  kendi referansıyla bankaya taşıyan emeklilere özel 250 TL'den başlayan ve 500 TL'ye ulaşabilen Maxipuan eklenmesi yapılacaktır.

Her bir yakını için 250 TL ek ödeme alacak olan emekli vatandaşların kendileri ve yakınları da 3 yıl süreyle emekli aylığını Türkiye İş Bankasından almak için onay vermesi gerekir. Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılımın sağlanabileceği ifade edildi. Burada referans kodu bölümüne emekli vatandaşların 4402'ye gönderdikleri kısa mesaj ile kendilerine referans kodu atımı gerçekleşir. Bu kod ile maximum mobil üzerindeki ilgili alana girilmesi mümkün olur. Böylece kampanyaya dâhil olma aşaması sıkıntısız olarak tamamlanır. 

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Türkiye İş Bankası üzerinden emekli aylığı alan müşterilerin yakınlarına referans olmasıyla işleyen para puan kazanma kampanyasında bazı önemli detaylar mevcuttur. Referans kodunun talep edildiği cep telefonu emekli vatandaşın kendi cep telefon numarası olmalıdır. Pazarama Maxipuanları olarak geçen kampanyadan kazanılan para puanlar maaş ödemesinin ardından 1 geçmeden kişinin kendi hesabına banka tarafından aktarılır.

Ayrıca Türkiye İş Bankası ve diğer bankalardan emekli maaşı alan vatandaşlar için referans sistemi kendi maaşlarının transferi ile tamamlanır. Türkiye İş Bankasının kampanyaya dâhil her türlü değişim ve iptal gibi hakkı saklı olarak belirtilmiştir. 500 TL civarından Pazarama Maxipuan kazanan emekli vatandaşların 3 yıl süreyle maaşlarını başka bir bankaya transfer işleminde ödenen tutarların geri alınacağı ayrıntılı olarak yazılıdır. 

15 Nis 2022 - 10:43 - Ekonomi