İzmir'de yaşayan kişilere 10.000 TL ödeme!

İzmir'de yaşayan vatandaşları 10 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak Haberi geldi.

Nakit ihtiyacı olan ve İzmir'de yaşayan vatandaşlar nakit kredi kullanmak için bankalar üzerinden başvurularını gerçekleştirerek 10.000 TL ödeme alabiliyor. İzmirlilere özel olarak yapılan Bu kampanyada 10.000 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar Denizbank üzerinden başvuru üzerine gerçekleştirerek hızlı bir şekilde sonuç alabiliyor. 10.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda hemen işlemlerini gerçekleştirecek ve kendi hesabı olması durumunda da banka şubelerine gitmeden DenizBank'ın mobil uygulaması üzerinden başvurularını yaparak hesabına parayı yatırabilecek.

İzmir'de yaşayan vatandaşlar acil nakit ihtiyaçları için kullanacakları bu Kredi kampanyasına katılmak istiyorlarsa 36 ay vadeye kadar hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirerek Kredi kullanabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda SMS atarak Denizbank üzerinden 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebileceğiniz Kredi kampanyasına şu şekilde katılabiliyorsunuz.

Cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek Kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın bu mesajı 3280 numarasına gönderin. 

3280 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizleri değerlendirmeye alacak ve TC kimlik numaranız üzerinden sorgulama yaparak hızlı bir şekilde sonuç alabileceksiniz. T.c. kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulamada banka kredi puanı 1300 ve üzerinde olan vatandaşlar nakit kredi kullanabilirler. Ayrıca diğer bankalarda ödemekte olduğunuz kredi ve kredi kartı borçlarınız varsa güncel borçlarınızı ödemeniz gerekmektedir.

Denizbank sadece sms ile değil Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvuru ile birlikte de 10.000 TL nakit kredi imkanı sağlıyor. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde banka 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğreneceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyasına sizleri sokuyor. 

Denizbank mobil uygulaması kullanan vatandaşlar ise hep banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı şifresi ile birlikte işlemlerini yapabilir ve kredi kullanabilir.

15 Nis 2022 - 18:50 İzmir- Ekonomi