Nakit Ödemeleri Bugün Hesaplara Yatıyor! 7000 TL Ödeme

Nakit Ödemeleri Bugün Hesaplara Yatıyor! 7000 TL Ödeme için başvuru yapma imkanı sunuluyor. Sizlerde başvurunuzu yaparak hemen ödeme alın! İhtiyacınızı giderin!

Büyütmek için resme tıklayın

Nakit Ödemeleri Bugün Hesaplara Yatıyor! 7000 TL Ödeme için başvuru yapma imkanı sunuluyor. Sizlerde başvurunuzu yaparak hemen ödeme alın! İhtiyacınızı giderin! Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan bu kampanyada, ekonomik sıkıntı yaşayan ve nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 7000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi geldi. 

Denizbank ve Akbank, yapmış oldukları bu kampanyada 7000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yaparak da rahat bir nefes aldırmak istiyor. 

Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyası olarak 7000 TL'ye kadar TC kimlik numaranıza göre ödeme alacağınız bu kredi kampanyalarına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilir, internet üzerinden ve SMS atarak, işlemlerinizi yapabilirsiniz.

7000 TL Başvuru 

Denizbank ve Akbank üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar kendilerine uygun olan bankayı seçtikten sonra başvurusunu, ister banka şubesinden, isterse de bankanın yapmış olduğu, uzaktan, kredi başvuru yöntemleriyle birlikte başvurularını gerçekleştirerek yapabiliyor.

7000 TL için Denizbank'ı tercih eden vatandaşlar cep telefonunun mesaj kısmına girerek Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 32 80 numarasına mesaj gönderebilir.

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ise yine SMS atarak hemen işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına gönderin. 

Denizbank ve Akbank üzerinden yapılan bu kredi başvurusu ile birlikte hesabınıza hemen ödeme alabilmeniz için banka hesabınızın olması ve banka hesabınız üzerinden de bir internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekiyor. Bankanın resmi internet sitesine girerek kredi başvurusu yapabilir ve güncel faiz oranlarının yine buralardan öğrenebilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebileceklerdir.

17 Nis 2022 - 13:10 - Ekonomi