Son Dakika: Nakit İsteyen Emekli Olması Yeterli! Para Başvurusu 10.000 TL oldu!

Son Dakika: Nakit İsteyen Emekli Olması Yeterli! Para Başvurusu 10.000 TL oldu! 10.000 TL ödeme haberi hangi emekli için? İşte detaylar....

Büyütmek için resme tıklayın

Emekli olan vatandaşlar için 10000 TL'ye kadar ödeme yapacak bankalar belli oldu. Nakit isteyen kişilerin emekli olması durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, başvurularını alarak hızlı bir şekilde emekli kredisi kullandıracağını açıkladı. Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden alıyorsanız, bu krediyi almanız oldukça basit. Emekli maaş hesabı üzerinden yapacağınız kredi başvuruları sonrasında 36 ay vadeye kadar sizlere işlem yapılacak ve nakit kredi kullanmanıza olanak sağlanacaktır. Emekli olan vatandaşlar, 10000 TL'ye kadar 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi seçeneklerinden bir tanesini seçerek, banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunu yapabilecek. 

Emekliye 10 bin tl ödeme başvurusu nasıl yapılır?

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyadan, nakit ihtiyacı olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri kampanya ile internet bankacılığı üzerinden verilmektedir.

Emekli maaş almış olduğunuz hesap üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, emekli, hesabınız aracılığı ile hemen başvurunuzu internet bankacılığı üzerinden yapabiliyorsunuz.

Emekli maaş almış olduğunuz hesap üzerinden internet bankacılığı şifreniz ile birlikte hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi seçeneklerinden bir tanesini olarak sizlerde acil ihtiyacınızı bu şekilde giderebilirsiniz.

Emekli maaş almış olduğunuz banka şubesine sadece kimliğinizle giderek de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, özellikle daha önce banka üzerinden kredi kullanmadıysanız daha yüksek limitlerde ödeme alabilirsiniz.

17 Nis 2022 - 22:22 - Ekonomi