Hazır Kredi Limitiniz 7/24 Denizbank'ta! Tek Tıkla Kullan! Online İnternet Üzerinden de Veriliyor

Hazır Kredi Limitiniz 7/24 Denizbank'ta! Tek Tıkla Kullan! Online İnternet Üzerinden de Veriliyor. Nakit ihtiyacı olan kişilere özel haber var. Denizbank duyuru yaptı!

Hazır Kredi Limitiniz 7/24 Denizbank'ta! Tıkla Kullan! Denizbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre mobildeniz uygulamasından 'müşteri ol' seçeneğini tıkladıktan sonra müracaat işlemlerini gerçekleştirerek Denizbank ailesinin müşteri temsilcisi ile gerçekleştirilecek görüntülü görüşme neticesinde, anında Denizbank müşterisi olabilirsiniz. Bütün bankacılık işlemlerinizi, Denizbank avantajlı fırsatlarıyla mobildeniz uygulaması üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Mobildeniz'den Denizbank Müşterisi Olduktan Sonra Para Transferlerini Ücretsiz Yapabilirsiniz

●     Mobildeniz uygulaması üzerinden müşteri olduktan sonra bir vatandaşın faydalanacağı ve gerçekleştirebileceği iş ve işlemler nelerdir? Kampanyalar açısından bakıldığında internet alışverişlerinin yarısı DenizBank'tan olacak yani DenizBank kredi kartı ile yapılacak internet alışverişlerinden 3 ay süresince 600 tl'ye varan indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

●     Mobildeniz uygulamasından yeni katılım sağlayan ve müşteri olan kişiye özel ihtiyaç kredisi kampanyası daima yanında olacak nokta ihtiyacınız olduğu anda mobildeniz uygulamasından kredi ile ilgili işlemlerin tamamını yapabilirsiniz.

●     Mobildeniz'den size özel hoşgeldin faizli avantajlarından faydalanabilirsiniz. Mobildeniz uygulaması üzerinden Denizbank müşterisi olduktan sonra TL mevduat altınıza yüzde 19.50 Hoşgeldin faizini kazanmanız an meselesi olacaktır.

●     Denizbank müşterisi olduktan sonra özellikle de ihtiyaç kredisi ile taşıt kredisi ve konut kredisi kampanyaları daima güncel bir şekilde size sunulacak nokta sizler de ihtiyacınız olan kredi avantajından mobildeniz uygulaması üzerinden anında faydalanabilirsiniz abla.

●     Tüm bu bahsi geçen avantajlardan faydalanmak istiyorsanız Denizbank müşterisi olmanız gerekir.

17 Nis 2022 - 22:59 - Ekonomi