Bu Banka, Kolay Adres Tanımlama Yapan Müşterilerine iPhone 13 Pro Veriyor

Son dönemlerde bankacılık piyasasında adres uygulamasını geçiş yapıldı. Uzun senelerdir bankacılık iş ve işlemlerinde kullanılmakta olan IBAN sebebiyle meydana gelen havale ile EFT gönderim problemleri ve hatta çok daha fazlası artık tarihe karışıyor.

Bu Banka, Kolay Adres Tanımlama Yapan Müşterilerine iPhone 13 Pro Veriyor. Son dönemlerde bankacılık piyasasında adres uygulamasını geçiş yapıldı. Uzun senelerdir bankacılık iş ve işlemlerinde kullanılmakta olan IBAN sebebiyle meydana gelen havale ile EFT gönderim problemleri ve hatta çok daha fazlası artık tarihe karışıyor. Üstelik şimdi Yapı Kredi Bankası müşterileri hesaba kolay adres tanımlama yapmak suretiyle binlerce TL değerindeki hediye eden birisine anında sahip olabilecek.

Yapı Kredi Bankası Adres Tanımlayanlara Apple Markalı Ürünler Hediye Edecek

Yapı Kredi Bankası, müşterileri arasında çok kolay adres tanımlı hesap kullanımının yaygınlaştırılması hedefi doğrultusunda yeni bir kampanyaya imza attı. Bu kampanya kapsamında bütün Yapı Kredi Bankası müşterileri 4 Nisan 2022 tarihi ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası hesaplar açısından kolay adres tanımlama işlemlerini gerçekleştirerek, çekiliş hakkı elde ediyor.

Yapı Kredi Bankası 31 Mayıs tarihine kadar hesaba kolay adres tanımlama işlemini gerçekleştiren bütün müşterilere sunduğu çekiliş hakkı aracılığı ile binlerce TL değerindeki Apple markalı ürünlerden birini kazanma avantajı sunuyor. Kampanya kapsamında hesaba kolay adres tanımlayan ve daha sonrasında çekiliş hakkı elde eden Yapı Kredi Bankası müşterileri MacBook Pro, iPhone 13 Pro, iPad Pro, Airpod Pro şeklinde tanımlanan hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Yapı Kredi Bankası müşterilerinin mobil bankacılık uygulamaları ya da şubeler üzerinden kolay adres tanımlama işlemlerini yapmaları gerekir.

# kredi

18 Nis 2022 - 09:21 - Ekonomi