TEK bankadan hemen anında 250.000 TL Ödeme Verilecek! Bankadan Açıklama Geldi!

TEK bankadan hemen anında 250.000 TL Ödeme Verilecek! Bankadan Açıklama Geldi! Tek Bankadan Hemen Onaylı Nakit Kampanyası Duyurusu Geldi! İşte Detaylar

Büyütmek için resme tıklayın

Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde sonuç verilecek. Başvuru yapmak isteyen kişiler, acil kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden de 250.000 TL, onay alabiliyor. Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte vatandaşlara hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de yapılan bu duyuru sonrasında yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 24 ay vadeli gelir belgesiz ve SMS ile ve internet bankacılığı üzerinden en düşük faiz oranlarından yararlandırılarak nakit kredi kullanılsa açıklandı.

Başvuru 

Banka üzerinden yapılan açıklama sonrasında 250.000 TL nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşların nasıl başvuru yapabileceği hakkında araştırmalar başladı.Yapı Kredi Bankası üzerinden 250.000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa hızlı bir şekilde sonuç alabilecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka üzerinden kredi kullanacak olan kişiler, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri bu kampanya SMS atarak, başvuru gerçekleştirebilir. 

Banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olan kişilerin kullanabileceği ihtiyaç kredisi kampanyasında SMS atmak için bireysel, yazın boşluk bırakın,TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı 4411 numarasına gönderin. 44 11 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verecek, onaylanan tutarın ne kadar olduğu hakkında bilgileri de mesaj ile gönderecektir. Yapılacak olan kredi başvurusu sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç imkanı sunmaktadır. 

250000 TL nakit kredi kullanacak olan kişiler, 24 ay vadeli olarak işlemlerini yapabilecekleri bu kampanyaya ayrıca, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek yapmaktadırlar.

18 Nis 2022 - 10:36 - Ekonomi