5 Dakika içinde sonuç alınacak! Emekliye 15.000 TL bankamatik kartına ödeme olacak!

5 Dakika içinde sonuç alınacak! Emekliye 15.000 TL bankamatik kartına ödeme olacak! Son dakika emekli kampanyası geldi!

Büyütmek için resme tıklayın

5 Dakika içinde sonuç alınacak! Emekliye 15.000 TL bankamatik kartına ödeme olacak! Emekli olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada 15000 TL'ye kadar bankamatik kartına ödeme alabileceksiniz. Sadece emekli olmanız yeterli olacak ve bu kampanyaya katılarak, 36 ay vadeli nakit kredi kullanabileceksiniz. başvuru yapmak isteyen emekliler hem kamu bankalarından hem de özel bankalar üzerinden nakit kullanabiliyor. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan duyuruda, 5 dakika içerisinde sonuç alabileceğiniz 15000 TL, bankamatik kartına ödeme olacak olan kredileriyle ilgili gelişmeler yaşandı. Banka şubelerine gitmeden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu nakit kampanyasına katılabilmeniz için emekli olmanız yeterli olmaktadır. Emekli maaşını almış olduğunuz hesap üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen 15 bin TL ödeme alabilirsiniz. Başvuru yapacak olan vatandaşlar, hızlı birşekilde kredi sonucunu öğrenebilecek, nakit krediyi hemen anında kullanabilecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekliye 15000 tl, bankamatik kartına ödeme nasıl olur?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, 15000 TL'ye kadar bankamatik kartını ödemeleri kolay bir şekilde alabiliyorlar. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda 36 ay vadeye kadar kullanılacak olan bu kredilerden, nakit kredi kullanacak olan emeklinin maaşlarını bankalardan birisinde olması gerekmektedir. Hangi bankadan emekli maaş alıyorsanız o bankanın resmi internet sitesine girerek hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 15.000 TL ödeme alabilirsiniz. başvuru yaptıktan sonra hemen sizlere sonuç verilecek, onaylanan tutardı hemen anında hesabınızda göreceksiniz. 

Emekli maaşı, bu bankada olmayan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa banka kredi puanı yüksek olması veya bu bankaya maaş taşımasını yapması gerekiyor. Emekli maaşınızı bu bankalardan birisine taşıyarak, kredi kullanmanız durumunda sizlere sadece 15 bin TL değil, daha yüksek limitlerde kredi kullandırılır ve diğer bankadaki olan borçlarımız da kapatılır. Emekli maaşınızı kamu bankasına taşıdıktan sonra 750 TL'ye varan emekli promosyonlarından da faydalanabilirsiniz. 

18 Nis 2022 - 13:28 - Ekonomi