Akbank Kampanya Duyurusu Olay! Başvuru Yapmadan Hesaplardaki parayı hemen alın! 36 Ay vadeli olacak

SON DAKİKA: Akbank Kampanya Duyurusu Olay! Başvuru Yapmadan Hesaplardaki parayı hemen alın! 36 Ay vadeli olacak. Son dakika kampanyası için duyuru bankanın resmi internet sitesinden yapıldı!

Akbank Kampanya Duyurusu Olay! Başvuru Yapmadan Hesaplardaki parayı hemen alın! 36 Ay vadeli olacak. Son dakika kampanyası için duyuru bankanın resmi internet sitesinden yapıldı! 

Akbank, son zamanlarda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi sonucu veren bankaların başında geldiğini, resmi olarak açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank üzerinden sizlerde başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilir, nakit krediyi hemen kullanabilirsiniz. 

Akbank, yapmış olduğu kampanya duyurusunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri SMS Kredi kampanyasını duyurdu ve bu bankadan 36 ay vadeye kadar kredi vereceğini açıkladı. 

Ramazan Bayramı olması sebebiyle bireysel ihtiyaç kredisi olarak kullanılacak olan bu kredilerde, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. 

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 4425 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır. yapılacak olam kredi başvurusu sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucu hakkında bilgiler verecek, onaylanan tutarın ne kadar olduğu ile birlikte sizlerin ne kadar kredi onayı aldığınızı hemen mesajda, göreceksiniz.

 Akbank müşterisi olan kişiler ise Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirebilir ve nakit kredi kullanabilirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacağınız tüm kredi başvurularında, banka, sizleri hızlı bir şekilde sonuç verir, onaylanan tutarı, şubelere gitmeden hesabınıza yatırma olanağı sizlere sunar. 

20 Nis 2022 - 21:02 - Ekonomi