Halkbank kredi notu düşük olanlara 10.000 TL ödeme veriyor!

Halkbank kredi notu düşük olanlara 10.000 TL ödeme veriyor! Bankadan yapılan açıklama ile sizlerde bu nakit kampanyasına katılabilirsiniz.

Halkbank kredi notu düşük olanlara 10.000 TL ödeme veriyor! Bankadan yapılan açıklama ile sizlerde bu nakit kampanyasına katılabilirsiniz. Devlet bankası olarak hizmet veren Halkbank üzerinden 10.000 TL'ye kadar nakit ödeme alacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek, bu banka üzerinden kredi kullanabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere yardımcı olacak, halk bank en düşük faiz oranları ile işlem yapacak. Daha önce bankalar üzerinden kredi başvurusu yaparak, onayı alamayan kişilere, Halkbank, 10.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme vereceğini açıkladı. Bu müşterilerin bireysel müşteri olması durumunda kredi başvurusu yapılacak ve onaylanan tutar, hemen hesaba yatacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Halkbank üzerinden 10000 TL'ye kadar nakit kullanacak olan kişiler, ayrıca bu bankanın yapmış olduğu kredi kartı kampanyasına katılarak da hem kredi hemde kredi kartı kullanabiliyor. 

Başvuru nasıl yapılır?

Halkbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olmaktadır. Halkbank, ihtiyaç kredisi başvuru formuna yazmış olduğunuz cep telefonuna başvurunuzu tamamladıktan sonra sonuç gelir, onaylanan tutarın ne kadar olduğu, sizlere söylenir. İnternet sitesi üzerinden başvuru yapamayan vatandaşlar, Halkbank şubelerine giderek veya Halkbank'ın mobil uygulamasını kullanarak başvurularını gerçekleştirebiliyor. Özellikle nakit kullanacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını 5 dakika içerisinde yapabiliyor. Bunun için hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. 

Başvuru yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda ise emekli maaşını Halkbank üzerinden alması gerekmektedir. Halkbank, yapmış olduğu 10000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında 1.95 faiz oranları ile kendi müşterilerine destek vermektedir. 

19 Nis 2022 - 20:44 - Ekonomi