Ziraat bankası hesabı olanları ilgilendiren gelişme! Hesaplarınızı kontrol edin 10.000 TL yatmış olabilir

Ziraat bankası hesabı olanları ilgilendiren gelişme! Hesaplarınızı kontrol edin 10.000 TL yatmış olabilir. Son dakika kampanya haberi için duyuru yapıldı!

Ziraat bankası hesabı olanları ilgilendiren gelişme! Hesaplarınızı kontrol edin 10.000 TL yatmış olabilir. Son dakika kampanya haberi için duyuru yapıldı! Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada bayrama kadar başvuru yapmak isteyen kişiler için önemli haber duyurusu geldi. 

Son dakika olarak geçen ve Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden de yayınlanan bu haberiyle birlikte Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar, mobil uygulama üzerinden 10000 TL'ye kadar gelir belgesiz, hızlı bir şekilde nakit kullanabilecek.

Başvuru yapmak istiyorsanız sizler de Ziraat Bankası şubelerine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya bankanın mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat nakit kredi başvurusunda bulunarak, acil ihtiyacınız için 10.000 TL kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada özellikle banka hesabı olan kişilerin hemen müşteri hizmetleri numarası üzerinden internet bankacılığı şifresi alması ile birlikte Ziraat Bankası, mobil uygulamasına giriş yapmalı ve buradan nakit kredi başvurusunda bulunmalıdır. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar aldıkları bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunulacaktır. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapmak istiyorsanız başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve dergi, kredi kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, ayrıca resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formu dolduran vatandaşlara da banka müşterisi olsun olmasın, düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanabiliyorsunuz. 

20 Nis 2022 - 09:48 - Ekonomi