Arka Sokaklar Esra öldü mü, diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar Esra öldü mü, diziden ayrılıyor mu? Sevilen dizi Arka sokaklarda son dakika gelişmesi yaşandı! Arka sokaklar dizisinde rol alan Esra ile ilgili gelişmeler internette yayınlandı! 

Kanal D ekranlarında yayınlanan arka sokaklar dizisinde 16.sezon devam ediyor. Diziye sonradan dahil olan Esra karakteri son bölümde bıçaklanarak hastaneye kaldırılmıştı. Arka sokaklarda bu bölümde neler olacağı oldukça merak ediliyor. Esra karakterine hayat veren Gaye Gürsel diziye devam edecek mi? 

Arka Sokaklar Esra öldü mü, diziden ayrılıyor mu?

Esra'nın bir adam tarafından bıçaklı saldırıya uğramasının ardından dizi hayranları Esra karakterinin ahvalini merak ediyor. Hastaneye kaldırılan Esra acilen ameliyata alınıyor. Hamileliğinden dolayı ise ameliyatı da zor geçiyor.

Dışarıda da Hüsnü ve sevenleri ondan gelecek güzel haberi beklerken doktordan baş sağlığı geliyor. Bu noktada herkesin kafasında ise soru işareti oluşuyor. 'Esra mı yoksa karnındaki bebek mi öldü?' sorularının cevapları merak ediliyor.

Hüsnü ise bu kötü haberi alır almaz intikam ateşiyle Esra'yı bıçaklayan adamın peşine düşerek onu buluyor. Esra'nın eşi olduğunu söyleyerek silahı ateşliyor fakat Esra'yı bıçaklayan adamı vurdu mu, yoksa son anda vaz mı geçtiği bilinmiyor.

- Haber Galatasaray, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.habergalatasaray.net/haber/10187310/arka-sokaklar-esra-oldu-mu-diziden-ayriliyor-mu