Fenerbahçe Beko (Basketbol) - Frutti Extra Bursaspor Maçı Hangi Kanalda, Saat Kaçta? Fenerbahçe Beko (Basketbol) - Frutti Extra Bursaspor Maçı Canlı İzle

Frutti Extra Bursaspor  Bursa’ya büyük bir gurur yaşatarak, EuroCup 7 Days’te final oynama başarası gösterdi. Bugün işse ING Basketbol Süper Ligi’nin Play – Off çeyrek final serisi kapsamında ikinci maçını oynayacak. Frutti Extra Bursaspor  bugün Fenerbahçe Beko’ya ev sahipliği yaparak, maçı kazanmayı hedefliyor.

Fenerbahçe Beko (Basketbol) - Frutti Extra Bursaspor Maçı Nerede Oynanacak?


Fenerbahçe Beko (Basketbol) - Frutti Extra Bursaspor maçı bugün akşam 20.30’da Nilüfer Tofaş Spor Salonu’nda oynanacak. Bu kritik mücadelenin yönetimi ise Zafer Yılmaz, Mehmet Keseratar ve Serhat Büker hakem üçlüsünde olacak.

Pazar günü İstanbul içerisinde oynanan serinin ilk maçında 100 – 87 skoru ile kaybeden Potanın Timsahları, bu akşam ki verecekleri mücadeleye dört elle sarılmışa benziyor. Taraftarlarının da verecekleri destek ile Potanın Timsahları seriyi kazanarak, durumu 1- 1’e getirmek istiyorlar.

 Çeyrek final serisi kapsamında iki galibiyeti bulunan takım yarı finale yükselebilecek. Yükseldiği yarı finalde ise Darüşşafaka – Gaziantep Basketbol serisinin galibi ile eşleşecek.

Fenerbahçe Beko (Basketbol) - Frutti Extra Bursaspor Maçı Hangi Kanalda, Saat Kaçta?


Fenerbahçe Beko (Basketbol) - Frutti Extra Bursaspor maçını canlı izlemek istiyorsanız, Tivibuspor 2 kanalından kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Her maçın canlı ve kesintisiz bir şekilde Tivibuspor 2 kanalından izlendiğini söyleyebiliriz. Fenerbahçe Beko (Basketbol) - Frutti Extra Bursaspor maçı bu akşam saat 20.30’da oynanmaya başlanacak. Kıya sıya mücadelede neler olacak? Frutti Extra Bursaspor galibiyet alarak skoru 1 – 1 yapabilecek mi? Yoksa Fenerbahçe Beko (Basketbol) bir galibiyet daha alarak durumu 2 – 0 mı yapacak?

- Haber Galatasaray, Basketbol bölümünde yayınlandı
https://www.habergalatasaray.net/haber/10347489/fenerbahce-beko-basketbol-frutti-extra-bursaspor-maci-hangi-kanalda-saat-kacta-fenerbahce-beko-basketbol-frutti-extra-bursaspor-maci-canli-izle