Otel Artemis oyuncuları kimler? Atv Otel Artemis Filminin konusu ne?

Otel Artemis oyuncuları kimler? Otel Artemis Filminin konusu ne? Bu akşam Atv ekranlarında Otel Artemis filmi oynayacak. Jodie Foster, Sofia Boutella, Dave Bautista'nın başrolünde olduğu gerilim filmi.. Otel Artemis filminin oyuncuları kimler, Otel Artemis konusu ne? Otel Artemis filminin yönetmeni kim? Otel Artemis nerede çekildi? Otel Artemis filmi nerede çekildi? Hangi Otel? Otel Artemis ne zaman çekildi? Yakından bakalım:

Otel Artemis oyuncuları kimler?

Otel Artemis filminin başrollerinde kim var diyenler için belirtelim: Jodie Foster, Sofia Boutella, Dave Bautista...

Otel Artemis Filminin konusu ne?

Jodie Foster filmde Jean Thomas isimli bir hemşireyi canlandırıyor.

Jean Thomas gündüzleri normal hemşire olarak hayatına devam ediyor. Ama aslında Los Angeles’ta gizli bir hastaneyi de yönetiyor . Suikastçılar, silah kaçakçıları, hırsızlar ve gangsterlere hizmet eden gizemli hastanede son teknoloji cihazlarla mevcut. Zengin ve tehlikeli insanların kullandığı bu hastanede sıradan bir gün yaşanmaktadır. Ama Los Angeles sokaklarında şiddetli bir isyan çıkar. Efsanevi mafya babası Orian Franklin acil bir müdahale için gizemli hastaneye yani Otel Artemis'e gelir. Onur arkasından hastaneye gelen Niagara'nın da farklı amaçları vardır. Normal zamanlarda şehirdeki en büyük suçluların güvenli sığınağı olan Otel Artemis, başta mafya babası Orian olmak üzere, herkes için en tehlikeli yere dönüşmüştür.

Otel Artemis ne zaman çekildi?

Otel Artemis filmi 2018 yapımı, Jodie Foster'ın yeni bir filmi.

Otel Artemis filminin yönetmeni kim?

Filmin yönetmenliğini Drew Pearce yaptı...

Otel Artemis Nerede Çekildi? Hangi Otel?

Otel Artemis filmi Los Angeles'ta çekildi. Filmde üç farklı otel kullanıldı, kısaca özetleyelim: Çatı katı sahneleri Rosslyn Hotel'de çekildi. Lobi sahneleri için Cecil Hotel kullanıldı. Tüneller sahnesi için de farklı bir otel kullanıldı.

Otel Artemis IMDb

IMDB puanı 6.1 olan film suç, aksiyon ve gerilim filmleri sevenler için güzel bir seçim olabilir.

- Haber Galatasaray, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.habergalatasaray.net/haber/9501568/otel-artemis-oyunculari-kimler-atv-otel-artemis-filminin-konusu-ne