Yasak Elma'da Kim Ölecek Yasak Elma Diziden Ayrılan İsim

Yasak Elma'da Kim Ölecek Yasak Elma Diziden Ayrılan İsim Yasak Elma'da Ömer'in tetiği çekmesi üzerine kim ölecek? Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümü ile şaşırttı. Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma, dün yayınlanan bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitledi. Entrikanın tavan taptığı dizi izleyicisini ekranlara gelen bölümü ile şok etti.

127. bölümü ile ekrana gelen Yasak Elma dizisinde Yıldız ve Çağatay'ın boşanması diziye damga vurdu. Yasak Elma'da 127. bölümünde yaşananlar herkesi şaşırttı. Yasak Elma dizisinde Yıldız ve Çağatay'ın boşanması bölüme damga vurdu. Ender ise Arzu'nun peşine düştü.

Dizide Kumru ve Çağatay'ın oynadığı oyun bir tek Yıldız'ın değil Ömer'in de canını yakar. Böylece Ömer intikam peşine düşer. Yıldız yaşadığı şoku ve ihaneti kabul etmekte zorlanırken, Ömer'den haber alınamaz. Ender ise Arzu'nun peşine düşmesinin bedelini fazlasıyla ödeyecektir. Yıldız ve Çağatay'ın boşanma davası sonrası Kumru, mutluluğunu her yerde paylaşır.

- Haber Galatasaray, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.habergalatasaray.net/haber/9501603/yasak-elmada-kim-olecek-yasak-elma-diziden-ayrilan-isim