Teşkilat Son Bölüm İzle 32. Bölüm Full İzle: Teşkilat Tövbekar Ölecek Mi?

Teşkilat Dizisi 32. Bölüm neler olacak? Teşkilat Tövbekar Ölecek Mi? Teşkilat dizisinin son bölümü acı bir olaya sahne olacak. Tövbekar sırtından bıçaklandı. Zehra ve Serdar, Elçi ve Ceren'in peşinde düştüler. Mr. X'i bulmaya çalışan ekip bakalım başarılı olabilecek mi? Teşkilat dizisi 32. bölümde 30 Ocak akşamı Tövbekar öldü mü? Tövbekar'ı kim bıçakladı? Teşkilat yeni bölüm nerede çekildi? Teşkilat Tövbekar Ölecek Mi? Teşkilat yeni bölüm izle

Teşkilat Son Bölüm İzle

Teşkilat dizisi 30 Ocak akşamı 32. bölümü ile ekranlara geliyor. Teşkilat dizisinin 32. bölüm özeti şöyle:

Karargaha yapılan siber saldırı ekibi büyük bir tehlikeye atmıştır. Ekip Mr. X’i bulmak ve ondan bazı bilgiler almak zorundadır. Serdar ve Zehra, Elçi ve Ceren’e karşı büyük bir mücadeleye girer. Fragmanda Ceren ile Zehra'nın dövüş sahneleri dikkatimizi çekiyor.

Yıldırım ise hala intikam peşindedir. Yıldırım bir plan yapar. Mete Başkan ise Yıldırım'ın bu yeni hamlesini önlemeye çalışmaktadır. Ekibin ise Mr. X’i çıkarma planları zorlaşmıştır. Diğer yandan Halit ise Yıldırım’ın eşiyle görüşür, kızı Roza'nın ölümünden devletin değil Yıldırım'ın sorumlu olduğunu söyler.

Dizide kafalara takılan başka bir soru daha olacak? Halit'in kızı kim?

Teşkilat Tövbekar Ölecek Mi?

Tövbekar bir sahnede sırtından bıçaklandı. Tövbekarı kim bıçakladı? Tövbekar ölecek mi? Teşkilat dizisinin 32. bölümü bu sorularla bitmiş olacak.

Teşkilat dizisinde Tövbekar sırtından bıçaklanıyor. Dizi özetinde ekibin büyük bir kayıp yaşayacağı söylendiği için Tövbekar'ın öleceğini düşünüyoruz.

- Haber Galatasaray, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.habergalatasaray.net/haber/9501924/teskilat-son-bolum-izle-32-bolum-full-izle-teskilat-tovbekar-olecek-mi