Üç Kuruş Neden Yok Üç Kuruş Bu Akşam Yayınlanmayacak Mı? Üç Kuruş Yayından Kaldırıldı Mı Yeni Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş Neden Yok Üç Kuruş Bu Akşam Yayınlanmayacak Mı? Üç Kuruş Yayından Kaldırıldı Mı Yeni Bölüm Fragmanı. Sevilen dizi Üç Kuruş ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

Sevilen dizi Üç Kuruş bu pazartesi günü saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yerini almayacak. Sevilen popüler dizinin yeni bölümü 3 Ocak Tarihinde Show Tv ekranlarında yerini almayacak fakat 10 Ocak tarihi itibari ile her pazartesi günü saat 20.00 de ekranlarda yerini almaya devam edecek. Üç Kuruş dizisi sevenleri haberlerimizi takipte kalmayı unutmayınız. Üç Kuruş dizisi tüm heyecanı ile 10 ocak itibari ile her pazartesi Show Tv ekranlarında sakın kaçırmayın..

Üç Kuruş dizisi bu hafta Show Tv ekranlarında yerini almayacak. Sevilen dizi hem yılbaşı tatili nedeniyle zaten ekranlarda yerini almayacaktı, hemde başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu' nun koronavirüse yakalanması sonucunda dizinin çekimleri ertelenmişti. Sevilen dizi Üç Kuruş bu hafta ekranlarda yerini almayacak.

Üç Kuruş dizisi bildiğimiz kadarıyla haftaya Pazartesi günü saat 20.00 de Show Tv ekranlarında yerini almaya devam edecek. Üç Kuruş dizisinin sevenleri haberlerimizi takipte kalmayı unutmayınız.

- Haber Galatasaray, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.habergalatasaray.net/haber/9502542/uc-kurus-neden-yok-uc-kurus-bu-aksam-yayinlanmayacak-mi-uc-kurus-yayindan-kaldirildi-mi-yeni-bolum-fragmani