Baba dizisi Sevil kimdir? Beril Pozam kaç yaşında, nereli? Beril Pozam hangi dizilerde oynadı?

Show Tv'nin yeni dizisi Baba'nın oyuncuları ve dizinin konusu şimdiden çok merak ediliyor. Baba Dizisi Sevil kimdir? Baba Sevil kimdir? Show Tv Baba Dizisinin başrolünde oynayan Sevil kimdir? Baba Sevil gerçek adı ne? Baba dizisinde Sevil karakterini oynayan Beril Pozam kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Beril Pozam kimdir? Beril Pozam'ın oynadığı diziler, Beril Pozam dizileri, Beril Pozam instagram hesabı, Beril Pozam hakkında bilgiler ve Beril Pozam sosyal medya hesapları:

Baba Dizisi Sevil kimdir?

Baba dizisinin karakterlerinden birisi olan Sevil rolünde Beril Pozam'ı izleyeceğiz. Beril Pozam, Baba dizisinde Sevil rolünü oynuyor.

Baba Dizisi Sevil Karakteri kimdir?

Baba dizisinde Saruhanlı ailesinin yanında Sevil karakterini de göreceğiz. Beril Pozam da dizisinin başrol oyuncularından birisi olarak karşımıza çıkacak.

Beril Pozam kaç yaşında?

Beril Pozam 27 yaşında. Beril Pozam 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Beril Pozam boyu kaç, kilosu ne?

Beril Pozam 1.70 cm boyunda ve 60 kilo.

Beril Pozam nereli

Beril Pozam İstanbul'da doğdu.

Beril Pozam hangi dizilerde oynadı?

Beril Pozam AVM Sakini isimli diziyle ilk kez ekranların karşısına çıktı. Afili Aşk dizisinde Nazmiye karakterini canlandırdı. Akrep dizisinde Ayşem rolünü oynadı. Olağan Şüpheliler dizisinde de rol almıştır. En son Ada Masalı dizisinde İdil karakterine can vermiştir.

Baba (TV Dizisi 2021)

Ada Masalı (İdil, TV Dizisi 2021)

Olağan Şüpheliler (TV Dizisi 2021)

Akrep (Ayşem, TV Dizisi 2020-2021)

Afili Aşk (Nazmiye Özkayalı, TV Dizisi 2019)

AVM Sakini (Dedektif Öykü, TV Dizisi 2019)

Beril Pozam İnstagram Adresi

@berilpozam

- Haber Galatasaray, Televizyon bölümünde yayınlandı
https://www.habergalatasaray.net/haber/9502725/baba-dizisi-sevil-kimdir-beril-pozam-kac-yasinda-nereli-beril-pozam-hangi-dizilerde-oynadi